KONTAKT

Sklep Dekarze.pl

ul. Strzegomska 55G 53-611 Wrocław
Tel. 730 521 441
 E-mail: biuro@dekarze.pl

_______________________________


Marcin Tyszka 
Kierownik Działu Handlowego
Tel. kom.  514 118 174
Tel. 730 521 441
 E-mail: m.tyszka@dekarze.pl

_______________________________

Paweł Hektor
Area Sales Manager & Serwis GEDA 
Tel. kom. 508 008 202
Tel.: 730 521 441
 E-mail: p.hektor@dekarze.pl

_______________________________

Grzegorz Kryszczuk
Dział Handlowy
Tel. 730 521 441
 E-mail: g.kryszczuk@dekarze.pl

Bestsellery
Nożyce uniwersalne D116-260 ERDI prawe/lewe
Nożyce uniwersalne D116-260 ERDI prawe/lewe

110,00 zł

89,43 zł

szt.
Pędzel Armack nr 2
Pędzel Armack nr 2

3,10 zł

2,52 zł

szt.
Nożyce uniwersalne ERDI D216-260 HRC 59 prawe/lewe
Nożyce uniwersalne ERDI D216-260 HRC 59 prawe/lewe

145,00 zł

117,89 zł

szt.
Producenci
Remont dachów - wybrane urządzenia

Niemiecka firma GEDA poza niezwykle popularnymi wciągarkami pochyłymi posiada również sprzęt idealny do wykonywania remontu bądź rozbiórki dachów. Opisane poniżej urządzenia nie tylko znacząco przyspieszają prace, również przyczyniają się do zapewnienia bezpieczeństwa zarówno pracownikom, jak i osobom postronnym. Jest to ważna kwestia zwłaszcza przy remontach starych kamienic w większych miastach, bardzo łatwo tam o wypadek lub zniszczenie mienia, co poza poważnymi kosztami może również rodzić odpowiedzialność prawną.  

 

czytaj całość »
Wciągarki linowe Geda - sprawdzone w każdych warunkach

Bawarska firma GEDA w swoim szerokim asortymencie posiada całą grupę wciągarek linowych, znanych nie tylko ze znakomitych parametrów technicznych ale przede wszystkim ze swojej niezawodności. W poniższym artykule postaram się zaprezentować zalety urządzeń niemieckiego producenta.

 

czytaj całość »
GEDA 300Z Boiler Hoist - mini dźwig towarowy do zadań specjalnych

W szerokiej ofercie niemieckiego producenta GEDA możemy także znaleźć urządzenia specjalne, dedykowane do pracy w specyficznych warunkach, które wykluczają zastosowanie standardowego sprzętu. Urządzenia Transportu Bliskiego (UTB) w wersjach nietypowych, produkowane przez GEDA obsługują elektrownie, elektrociepłownie, zakłady przemysłowe ze strefami wysokiego ryzyka, przemysł rafineryjny i petrochemiczny (włącznie z platformami wiertniczymi), różne rodzaje przemysłu wydobywczego i wiele innych, wymagających obszarów. 

czytaj całość »
Wyciągi pochyłe na polskim rynku

Jeszcze kilkanaście lat temu pochyłe wyciągi budowlane, zwane potocznie „windami dekarskimi”, miały opinię urządzeń dostępnych jedynie większym, zaawansowanym technologicznie firmom z branży dachowej. Naszym rodzimym przedsiębiorstwom wydawało się, że dedykowane im środki transportu pionowego dostępne są jedynie dla ich zachodnich odpowiedników, a w naszych realiach jedyną opcją jest przysłowiowy sznurek i bloczek. W takim razie należy zadać sobie pytanie: Co takiego stało się w ostatnich latach, że wyciągi pochyłe są obecnie stałym elementem na wielu budowach, czy też remontach połaci dachowych? Na czym polega ich fenomen? Dlaczego zmieniły wieloletnie nawyki i zwyczaje panujące na polskich placach budów? 

czytaj całość »
Wszechstronne zastosowania windy dekarskiej

Wyciągi pochyłe GEDA-Lift, zwane popularnie windami dekarskimi, nie są już naszym kraju jedynie egzotyczną nowinką, wystarczy obejrzeć kilka placów robót, aby natknąć się na ten niezwykle użyteczny sprzęt transportu pionowego. Popularność urządzenia często dotyczy wersji podstawowej, jednak nie można zapominać o ogromnej ilości wersji specjalnych oraz adaptacji pod niemal każde warunki budowlane. Prostota i niezawodność GEDA-Lift sprawiły, że produkt jest cały czas rozwijany w najlepszy możliwy sposób, czyli przy współpracy klientów, serwisów oraz samego bawarskiego producenta na podstawie potrzeb i doświadczeń płynących z Europy oraz całego świata. Co ważniejsze, konkretne rozwiązania są certyfikowane i zapewniają pełne bezpieczeństwo zarówno w klasycznym, jak i prawnym ujęciu na budowie. 

czytaj całość »
Profesjonalny blog dekarski dekarze.eu

Blog dekarze.eu powstał z myślą stworzenia miejsca gdzie będzie można pogłębić swoja wiedzę, poznać dekarskie nowinki produktowe i branżowe. Jeśli posiadasz treści które twoim zdaniem nadają się do opublikowania, jesteś dekarzem, pracownikiem firmy dekarskiej lub właścicielem firmy budowlanej i chciałbyś podzielić się swoja wiedzą zapraszamy do kontaktu.

Blog Dekarski - Dekarze.eu

czytaj całość »
O Dekarzach
O Dekarzach

Firma Zi-Co Sp. z o.o. działa w branży budowlanej od 2003 roku. Tworząc pierwszy na polskim rynku specjalistyczny sklep z narzędziami i maszynami dla dekarzy- DEKARZE.PL, stworzyliśmy markę, która jednoznacznie kojarzy się wyłącznie z najlepszym asortymentem. Współpraca z nami to wybór oferty tysięcy pozycji dostępnych w Internecie lub poprzez katalog wysyłkowy. To pewność i pełna satysfakcja z jakości dostarczanego Państwu sprzętu. Obecnie sklep DEKARZE.PL prowadzi nasza spółka córka: High-Tech Sp. z o.o.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl