Bestsellery
Nożyce uniwersalne D116-260 ERDI prawe/lewe
Nożyce uniwersalne D116-260 ERDI prawe/lewe

110,00 zł

89,43 zł

szt.
Pędzel Armack nr 2
Pędzel Armack nr 2

3,10 zł

2,52 zł

szt.
Nożyce uniwersalne ERDI D216-260 HRC 59 prawe/lewe
Nożyce uniwersalne ERDI D216-260 HRC 59 prawe/lewe

145,00 zł

117,89 zł

szt.
Producenci
Regulamin Konkursu „Rabat za Zdjęcie”

Regulamin Konkursu „Rabat za Zdjęcie”

High-Tech Spółka z o.o.
Strzegomska 55G
53-611 Wrocław
NIP 8943095165

 

 

 

Postanowienia ogólne

 

 

 

 1. Organizatorem konkursu jest firma High-Tech Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 55G, NIP: 8943095165.

 2. Fundatorem nagród jest Organizator.

 3. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Serwis facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.

 

 

Warunki uczestnictwa

 

 

 1. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

 2. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie zweryfikowanego konta w serwisie Facebook.

 3. Konkurs trwa od dnia 01.03.2024 r. od godziny 00:01, do 30.04.2024 r. do godziny 14:00.

 4. Konkurs odbywa się za pośrednictwem fanpage na portalu społecznościowym Facebook znajdującym się pod adresem https://facebook.com/dekarzePL.

 5. Będzie nam niezmiernie miło jeśli uczestnik polubi/zaobserwuje fanpage`a dekarze.pl.

 

 

Zadanie konkursowe

 

 

 1. Zadanie konkursowe polega na zrobieniu zdjęcia z otrzymanego zamówienia ze sklepu DEKARZE.PL i wysłaniu tego zdjęcia na adres e-mail: biuro@dekarze.pl z tytułem ”Rabat za zdjęcie”.

 2. Zamówienie musi zostać zrealizowane między 1 marca 2024 r., a 30 kwietnia 2024r.

 3. Na zdjęciu muszą się znaleźć wszystkie przedmioty zakupione przez uczestnika.

 4. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zdjęcie.

 5. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.

 6. Po wysłaniu zdjęcia uczestnik otrzyma mailowo klauzulę na przetwarzanie danych osobowych, którą musi odesłać na adres e-mail: biuro@dekarze.pl.

 7. Uczestnicy konkursu zostaną powiadomieni o wygranej i warunkach odbioru nagrody za pośrednictwem wiadomości prywatnej wysłanej na portalu Facebook lub na adres mailowy z którego wysłano zdjęcie do konkursu.

 8. Organizator opublikuje nagrodzone zdjęcie za pośrednictwem fanpage na portalu społecznościowym Facebook znajdującym się pod adresem https://facebook.com/dekarzePL wraz z imieniem i nazwiskiem Nagrodzonego.

 9. Zgłoszenia zawierające wulgaryzmy i niecenzuralne słowa nie będą brały udziału w konkursie.

 

Nagroda

 

 

 1. Nagrodą w konkursie jest jednorazowy kupon rabatowy w wysokości 5% do zrealizowania w sklepie internetowym https://dekarze.pl

 1. Organizator wyśle Nagrodę na wskazany przez Zwycięzcę adres e-mail nie później niż 14 dni od daty przyjęcia zgłoszenia.

 2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania Nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika. W takim przypadku nagroda przepada.

 3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe dane wskazane przez Uczestnika, a w szczególności za zmianę danych osobowych uniemożliwiających odszukanie Uczestnika i poinformowanie o przyznaniu Nagrody.

 4. W przypadku wykrycia działań niezgodnych z Regulaminem, próby wpływania na wyłonienie Zwycięzcy w sposób niedozwolony, szczególnie przez zakładanie fikcyjnych profili w serwisie Facebook, dany uczestnik może zostać wykluczony z Konkursu.

 

 

Reklamacje

 

 

 1. Wszelkie reklamacje oraz uwagi dotyczące zasad, przeprowadzenia lub rozstrzygnięcia konkursu prosimy zgłaszać mailowo na adres: biuro@dekarze.pl

 2. Reklamacja powinna zawierać imię i nazwisko Uczestnika oraz uzasadnienie reklamacji. W tytule wiadomości prosimy dodać opis (Konkurs na Facebook - „Rabat za Zdjęcie” ).

 3. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 30 dni od daty ich wpłynięcia.

 

 

Obowiązek informacyjny

 

 

 1. Informujemy, że administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest High-Tech Spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 55G, NIP: 8943095165. W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: p.hektor@dekarze.pl

 2. Dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu, na podstawie art. 6 ust. 1. lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE (dalej: „RODO”). Dane zostały zebrane przez fanpage na Facebooku dekarze.pl oraz pocztę internetową biuro@dekarze.pl.

 3. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji Konkursu, w tym wysłania Nagrody i ogłoszenia informacji o zwycięzcy (oraz innych nagrodzonych osobach), a także przechowywane do momentu przedawnienia ewentualnych roszczeń lub wygaśnięcia obowiązku archiwizacji danych wynikającego z przepisów prawa.

 

 

Postanowienia końcowe

 

 

 1. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.

 2. Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby organizatora.

 3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na fanpage dekarze.pl.

 4. Biorąc udział w konkursie, Uczestnik zgadza się z postanowieniami niniejszego Regulaminu.

 

Newsletter
Planujesz zakupy w naszym sklepie?
Zostaw nam swój e-mail wówczas będziesz na bieżąco z nowościami i promocjami w sklepie Dekarze.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl